Ամառային ստեղծագործական ճամբարի նախագիծ
Տևողությունը – մայիսի 30 – հունիսի 10 /2016թ./
Մասնակիցներ – ռոբոտիքս ընտրությամբ գործնեության սովորողներ
- Մանուկյան Արմեն Վաչագանի
- Առաքելյան Գոռ Արտակի
- Ավանեսյան Նարեկ Սասունի
- Գևորգյան Դավիթ Գրիգորի
- Կաժոյան Ռոբերտ Վահրամ
- Զախարյան Արսեն Արտակի
- Հակոբյան Արշակ Արայի
- Ադամյան Տիգրան Խաչիկի
- Ավետիսյան Ռուբեն Դավթի
- Մելիքսեթյան Գառնիկ Մհերի
- Դանիելյան Յուրի Արթուրի
- Սումունջյան Գարեգին Վահագնի
- Վարդանյան Սամվել Հակոբի
- Տեր-Պետրոսյան Նազելի Ռուբենի
- Սարգսյան Վահե Ռուբենի
Ճամբարի գործունեությունը
- առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
- ճամփորդություններ
- մարզական խաղեր
- երգ, պար
- լող, հեծանվասպորտ
- վրանային եռօրյա ճամբար
- WRO-նախապատրաստական աշխատանքներ
- շրջակա միջավայրի խնամք /Միջին դպրոցի ներքին բակ/
Երկուշաբթի 30.05
09:00-09:20-Ընդհանուր ճամբարային պարապմունք:
09:20-11:00-Միջավայրի ձևավորման նախագիծ Թամար Հարությունյանի հետ
11:00-12:00-Ինտելեկտուալ խաղ, Վահրամ Թոքմաջյան
12:00-12:20-Ընդմիջում:
12:20-14:00-Նախագծային գործունեություն
Երեքշաբթի 31.05
09:00-09:20-Ընդհանուր պարապմունք
09:20-11:00-Ինտելեկտուալ մրցաշար: Վահրամ Թոքմաջյան
11:00-12:00-Ընթերցանություն-թարգմանություն: Մարի Գաբանյան
12:00-12:20-Ընդմիջում:
12:20-14:00-Նախագծային գործունեություն
Չորեքշաբթի 1.06
09։00-09։20-Ճամբարային ընդհանուր պարապմունք
9:20-11:00-Նախագծային գործունեություն
11:00-12:00-Մաթեմատիկական ֆլեշմոբ
12:00-12:20-Ընդմիջում
12:20-13:00-Երաժշտական նախագիծ
13:00-14:00-Հեծանվաերթը Բանգլադեշում
Հինգշաբթի-Ուրբաթ-Շաբաթ
Եռօրյա ռազմամարզական, բնապահպանական ճամբար
Երկուշաբթի 06.06
09:00-09:20-Ընդհանուր ճամբարային պարապմունք:
09:20-11:00-Նախագծային գործունեություն
11:00-12:00-Հեծանվաերթը Բանգլադեշում
12:00-12:20-Ընդմիջում:
12:20-14:00-Նախագծային գործունեություն
Երեքշաբթի 07.06
09:00-09:30-Ընդհանուր պարապմունք
09:30-11:00-Մարզական ստուգատես
10:30-12:00-Հանդիպում Արտակարգ իրավիճակների նախարարության սեյսմիկ պաշտպանության արևմտյան ծառայության Գառնիի երկրաֆիզիկական թանգարան:
12:00-12:30-Ընդմիջում:
12:20-14:00-Նախագծային գործունեություն
Չորեքշաբթի 08.06
09:00-09:30-Ընդհանուր ճամբարային պարապմունք:
09:30-12:00-Նախագծային գործունեություն
12:00-12:30-Ընդմիջում:
12:20-14:00-Նախագծային գործունեություն
Հինգշաբթի 09.06
09:00-09:15-Ընդհանուր ճամբարային պարապմունք:
09:20-10:30-Փառատոնային ֆլեշմոբ
10:30-11:30-Ֆուտբոլ և վոլեյբոլ
11:30-12:00-Պլեներային ցուցահանդես
12:00-12:30-Ընդմիջում:
12:30-14:00-Ինտելեկտուալ աշխարհագրություն խաղ-մրցույթ
Ուրբաթ 10.06
09:00-09:30-Ընդհանուր ճամբարային պարապմունք:
10:00-12:00-Գիտության օր պրոֆեսոր Գուրզադյանի հետ
12:00-12:30-Ընդմիջում:
12:30-14:00-Մարզական պարապմունքներ